עריכת תוכן

למה עריכה?

כל טקסט צריך עריכה. עריכה טובה ומקצועית היא בדיוק התוספת הנדרשת לטקסט להפוך מבינוני למצוין. עריכת תוכן טובה ומקצועית היא מה שתהפוך טקסט ממאמר מקצועי למניע לפעולה; ממידע יבש לחיבור מרתק; ומאוסף רעיונות ופסקאות נטולות הקשר – לטקסט מהודק, זורם ולינארי.

כל מוצר וכל שירות חייב טקסט מעולה שיבדל אותו ממתחריו ומשירותים אחרים, יקדם אותו ויסייע בשיווקו והפצתו. לפעמים די בניסוח מעורפל ולא מדויק מספיק כדי לפספס מסר חשוב. לא אחת נוטים כותבים לחזור על עצמם ללא כל צורך. חזרתיות מייגעת את הקורא ומטשטשת גם היא את המסר המרכזי ואת היכולת להפנימו.

מה אני עושה?

כמו כתיבה טובה, גם עריכה טובה היא עניין לאיש מקצוע, אשר יודע לקחת טקסט גולמי, לעבד אותו, לאתר בו לוגיקה, זרימה ומסר מרכזי, ולהפוך אותו לטקסט קולח, בעל הגיון מבני, סוחף ומרתק, חד ומדויק וממוקד מסר ומטרה.

וכמובן, שפה. מקומה של השפה לא יפקד. לעידן הרשתות החברתיות ותכניות הריאליטי השפעות מרחיקות לכת על האופן שבו אנו ניגשים לטקסטים כתובים בכלל, ועל אוצר המלים בפרט. עריכת תוכן איכותית ומקצועית שומרת אמונים לשפה העברית התקינה, לכללי הלשון והתחביר ומקדשת את העושר השפתי הנפלא הקיים בשפה העברית. לכל מבע, לכל תיאור ולכל מצב המתואר בכתיבה אפשר למצוא את המלים המדויקות המתאימות לו, את הניסוח הסגנוני הראוי ואת המלים המביעות באופן המיטבי את המסר.

עם ניסיון של יותר מעשרים שנה בעריכת תוכן מכל סוג ומין ולכל מטרה ברמות הגבוהות ביותר, אני מתחייב להעניק לכל טקסט את היחס המסור והנאמן ביותר, את המגע המקצועי ביותר ואת העיבוד המילולי, הלשוני והרעיוני האיכותי ביותר.

שירותי עריכה:

שירותי העריכה המוצעים הם המגוונים והאיכותיים ביותר:

  • עריכת ניוזלטר או עלון חודשי או תקופתי
  • עריכת מאמרים מקצועיים לפרסום באתרים או בכתבי עת מקצועיים
  • עריכת מגזין מקצועי או כתבי עת עיוניים
  • עריכת כתבות שיווקיות או מגזיניות למגוון כלי תקשורת או להפצה עצמית
  • עריכת מדריך מקצועי או תוכנייה
  • עריכת תוכן לאתר החברה
  • עריכת נאומים או הרצאות
  • עריכה וניהול תכנים ברשתות החברתיות ובפרט בפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם
  • עריכת ספרים ואלבומים –

בין אם מדובר בספר שירה או פרוזה ובין אם מדובר בספר עיוני או מקצועי – אצלי תמצאו שרותי עריכה מקצועיים, מקיפים ואיכותיים מאוד. מלאכת עריכת ספר היא מלאכה ממושכת ומפרכת, המחייבת אוזן קשבת ורגישות רבה. בעזרת הכוונה מקצועית ודיאלוג מתמיד, ניצור יחדיו יצירה ספרותית ייחודית ואישית אשר תעניק למחבר תחושת סיפוק עצומה ושביעות רצון ואצל הקורא תעורר התפעלות ורגש.

שירותי העריכה כוללים עריכה תוכנית, עריכה סגנונית, עריכה לשונית והגהה.

לכל שירותי העריכה אפשר להוסיף גם שירותי עיצוב איכותיים שתספק מעצבת מקצועית ומנוסה.

למידע נוסף לחצו כאן >>