מי אני

עיתונאי ותיק, כתב ומגיש ברשת ב׳ של קול ישראל, סופר, עורך, מראיין, מרצה ומנחה. מומחה בכתיבה ועריכת ביוגרפיות וסיפורי חיים. בעל כ-20 שנות ניסיון בעיתונות – בראיונות לרדיו ולעיתונות הכתובה, מרצה וכותב על עיתונות, תרבות ועירוניות. 

בילדותי הייתי מאוהב דווקא בנוסחאות מתמטיות ופותר תרגילי חשבון ללא הרף. עם בגרותי החלפתי את הספרות באותיות ואת המשפטים הגיאומטריים במשפטי תחביר ולשון. ומאז אני איש של מילים. 

אני חי מילים, הופך בהן, מהתל בהן ומשחק איתן ללא הרף. מילים מעצבות תודעה, מילים מעבירות מסר. העיסוק במילים הפך מתשוקה סתמית למקצוע של ממש עם תחילת עבודתי בעיתונות בהיותי סטודנט באוניברסיטה העברית בירושלים. את דרכי בעולם התקשורת והעיתונות התחלתי בכתיבה ועריכה של עלונים יח"צניים וכתיבת הודעות לעיתונות. די מהר עברתי לצד השני של המתרס כשעברתי להיות עיתונאי במשרה מלאה במערכות חדשות שונות, בהן כמה מן המובילות בישראל. כתבתי וערכתי אלפי כתבות בתקשורת הכתובה והמשודרת, ערכתי והגשתי משדרי רדיו וחיי התנהלו בקצב מטורף ובמתח מתמיד כפי שרק חייו של איש חדשות יכולים להיות.

בין לבין כתבתי שני רומנים, הובלתי סדנת כתיבה, העברתי קורסים באקדמיה, כתבתי ביקורת ספרות ותרבות, חיברתי דוחות לקטורה, ערכתי וניהלתי פורטל באינטרנט, הנחיתי כנסים וימי עיון, העברתי הרצאות וסדנאות ועוד ועוד ועוד. 

מאז נסגרה בשנת 2017 רשות השידור, שם שימשתי, בין השאר, כתב אזורי בחיפה והצפון, החלטתי לחתום את פרק החדשות בחיי ולהתמסר כל כולי לאהבתי האמתית – המילה הכתובה.

את ניסיוני הכביר בכתיבה, עריכה, עריכה לשונית, דוברות ויעוץ תקשורת וכן בהדרכות, הנחיות, הרצאות ושלל עולמות התוכן אני מעמיד לרשותכם במסירות ובחדווה. אלה, לצד יכולת קשב נדירה, סבלנות, סובלנות ורגישות – מבטיחים לכם שירות מעולה, רמה יוצאת דופן ומעל לכל: יחס אישי נפלא ותשומת לב לכל פרט ולכל צורך.

מחפשים מומחה בכתיבה ובעריכה או אולי יועץ תקשורת מנוסה? 

צרו קשר >>

תמיד לשירותכם,
דורון.