ספרים ואלבומים

ספר - היצירה המושלמת

לרבים מאתנו חלום להוציא ספר: ספר פרוזה, ספר שירה, ספר עיון המאגד את המומחיות שלנו, סיפור חיים או אפילו ספר מתכונים… 

ספר הוא הדרך הטובה והמרגשת ביותר לספר סיפור: סיפורו של אדם, סיפורה של משפחה, סיפורה של קהילה, סיפורו של מפעל או חברה. ספר מעניק זהות, ספר מעניק משמעות, ספר מעביר מסר, מעורר מחשבה. ספר הוא הדרך הטובה ביותר לחלוק עם העולם את המומחיות שלך, את ההישגים שלך, את הסיפור שלך.

אבל כתיבת ספר ולבטח הפקה של ספר הן תהליך ארוך ומורכב, לפעמים מסורבל וכמעט תמיד מייסר. למי שאינו מנוסה בכתיבה, רק עצם המחשבה על תהליך כתיבה ארוך ומייגע עלול להוביל ליאוש עוד בטרם הושלם עמוד כתיבה אחד.

כמו בכל תחום מתחומי היצירה, כתיבת ספר היא התמקצעות המצריכה מומחיות. רק מומחה לכתיבה ולעריכה יוכל לקחת את חומרי הגלם הסיפוריים ולעבדם לכדי יצירה אישית וספרותית מושלמת, בעלת רצף לוגי או עלילתי, מבנה סדור, מסר מרכזי וברור וזהות. רק סופר ועורך מקצועי יוכל להפוך את הסיפור האישי שלך או את הרעיון המרכזי שלך לספר שלם, קולח, מרתק, מעניין ומרגש.

הספר הוא שלך ובחתימתך. את הכתיבה וההפקה – הנח בידי מומחים.

מה אני עושה?

במשפט אחד: אני מייצר עבורכם את הספר שלכם.

כתיבת ספר היא חוויה אינטימית. היא דורשת התמסרות טוטאלית לטקסט ולכותב, יכולת הקשבה ורגישות, סבלנות וסובלנות. אני מביא איתי עשרות שנות ניסיון בכתיבה ספרותית וכתיבה עיתונאית, בעריכה ספרותית, בהדרכה של כתיבה יוצרת ובתורת הריאיון. כל אלה מעניקים לי את היכולת לגעת בדיוק בנקודות הרגישות, לפעמים הכואבות, ולהוציא מהן את הרגש ואת הקול הייחודי של כל מספר וכל כותב.

הקול הייחודי והרגש הם החומרים הטובים ביותר בכל ספר; הם אלה שמעניקים לקורא חוויה חד פעמית והם אלה שמטביעים חותם ומעניקים לספר איכותי חיי נצח.

אלווה אתכם צמוד, יד-ביד (מטאפורית כמובן. בימים אלה של שמירת מרחק פיסי יש אמצעים טכניים מגוונים שבהם אפשר להיעזר כדי לשמור על קרבה גם בלי להתקרב ממש), לכל אורך הדרך במלאכת הכתיבה או העריכה של ספרכם. מהמשפט הראשון ועד למילה האחרונה, בכל פסיק ובכל גרש, אשאל, אקשיב, אתמלל, אכתוב ואשכתב, אערוך, אגיה ושוב אערוך עד שתתקבל היצירה המושלמת שלכם.

בזכות מגע מקצועי, רגישות ויצירתיות, נהפוך יחדיו את הספר שלכם לסימן ההיכר שלכם, לקול הייחודי שלכם ולאמת הפנימית שלכם.

בכל הנוגע לספרים ואלבומים אנו מאמינים בשירות מלא-מלא, הכולל כתיבה, עריכה, עריכה לשונית, הגהה, עימוד, עיצוב, כריכה והבאה לדפוס. בזכות שיתוף פעולה מקצועי ואישי עם סטודיו עיניים גדולות, אחד המומחים בארץ בתחום עיצוב ספרים ואלבומים, נפיק לכם את הספר או האלבום המשובח ביותר ונדאג שיגיע אליכם עד לפתח הבית או בית העסק.

זו המומחיות שלנו. זו הגאווה שלנו.

סוגי ספרים מוצעים:

לחברה/ארגון/עסק:

אנו מציעים שירות כולל איכותי המתאים במיוחד לחברות, ארגונים ועסקים:
  • כתיבת ספר או אלבום חברה:

זוהי גולת הכותרת של עבודתי. זהו ספר חיוני לכל ארגון ולכל חברה המכבדת את עצמה ואת מורשתה. ספר חברה או אלבום חברה הוא ה"אני מאמין" של בית העסק. זהו ספר מהודר, עשיר בטקסטים, בצילומים ובעזרים גרפיים, ומספר את סיפורו של בית העסק מראשית ימיו דרך העשורים שחלפו ועד לימינו אלה ולעתיד שיבוא. הוא מאגד את קורותיה של החברה, את הרגעים שעיצבו אותה ואת ערכיה, את ההישגים, האתגרים, ההצלחות וכן, גם את האכזבות. זהו אלבום מרהיב הנעשה באהבה, במסירות וברגישות רבה, שאפשר להעניק כשי לעובדי החברה בעת פרישה או ביום הולדתם או ללקוחות חיוניים או אורחים אהובים. הפקת הספר נעשית בשיתוף צלם מקצועי ומעצבת ספרים מקצועית.

  • ספר עיוני/מקצועי:

מתאים במיוחד למומחים בתחומם. באמצעות ספר מקצועי תבססו את שמכם ואת מומחיותכם בעולם המקצועי ותוכלו לקדם עוד יותר את מעמדכם ואת העסק שלכם.

  • ספר אישי/ביוגרפיה:

סיפור חיים מקיף, מהודר ומרגש, מלא תוכן וצבע. ספר חיים הוא לא רק דרך לספר על חייו והישגיו של אדם, אלא גם דרך מעולה להביא את תובנותיו, הגיגיו וקולו הייחודי. התוצאה היא ספר חיים עשיר, מרתק, מרגש, מרהיב, מלהיב וחד-פעמי. מתאים מאוד לבעלי חברות, מנכ"לים או יו"רים וכן כהצעה מקורית לעובדים.

לפרטים/משפחות:

  • כתיבה והפקה של ספר חיים:

האדם הוא תבנית נוף מולדתו, אמר המשורר, אבל האדם הוא גם מכלול חוויותיו, סיפוריו וזכרונותיו. את המכלול הזה ועוד אסייע לך להעלות מן הזכרון בעזרת סדרת מפגשים אישיים מוקלטים והעלאתם אל הכתב כסיפור חיים אישי, מרתק ומרגש. התוצאה המתקבלת היא ספר חיים מרהיב, ייחודי ואיכותי, הכתוב כיצירת פרוזה לכל דבר ועניין, בשפה רהוטה ועשירה, צבעונית וסוחפת. הספר משובץ בתמונות ומעוצב ברגישות ובמסירות תוך הקפדה על כל פרט ופרט.

  • כתיבה והפקה של אלבום משפחתי:

משפחה היא הרבה מעבר לעץ שורשים. משפחה היא הרבה מעבר למתאם גנטי. משפחה היא סיפור – סיפור שמתחיל אי שם בעבר הרחוק, לפעמים מאות שנים אחורנית, ופעמים רבות גם במקום רחוק. זהו סיפור ייחודי, חד פעמי, שאין דומה לו. והסיפור הזה לא רק מאחד את כל בני המשפחה אלא גם תורם רבות לעיצוב דמותה של המשפחה, אופייה וערכיה. סיפורה של משפחה הוא סיפורה של הארץ הזאת, סיפורו של העם הזה, סיפורה של ההיסטוריה של כולנו. והוא תמיד סוחף ותמיד מרגש. הפקת אלבום משפחתי כוללת סדרת מפגשים עם בני המשפחה בהם יתועד הסיפור המשפחתי במלואו, איסוף תמונות ושאר עזרים ויזואליים, כתיבה ספרותית מרתקת ומרגשת, עיצוב מרהיב ומלא חיים והבאת הספר לדפוס בבית דפוס. זוהי מתנה נפלאה ומרגשת לכל אחד ואחת מבני המשפחה.