כתיבה

מהי כתיבה?

ההיסטוריה החלה במילה.

כתיבה היא אמנות נשגבת. היא ההמצאה התרבותית הנעלה ביותר. היא מתת האנושות לעולם.

הכתיבה היא הדרך המוצלחת ביותר להעביר מסרים בין בני אדם, לתת הנחיות, לספר סיפורים, להנציח אירועים.

לטקסט הכתוב היטב ומופץ היטב יכולה להיות השפעה רבה על כל קורא. טקסט יכול להחכים, לסקרן, לעניין, לרתק, לרגש ואף להניע לפעולה. לטקסט המופץ היטב ישנם חיים המתקיימים במקביל גם במרחב וגם בזמן – הוא יכול להגיע מנקודה נידחת אי שם בעולם לנקודה המרוחקת ממנו עשרות אלפי קילומטרים בפרק זמן של שבריר שניה. והוא יכול גם להיכתב היום ולהיקרא בעוד אלפיים או מאה אלף שנים.

כי טקסט הוא נצחי. והוא אלמותי. והאוחז בעט או במקלדת יכול לברוא עולמות מופלאים שיחיו לעד.

זה בדיוק מה שאני עושה. אני בורא עולמות באמצעות מלים. מלים המכוונות אל הראש ומלים המכוונות אל הלב, מלים המספרות סיפור, מלים המעבירות מסר, מלים המייצרות משמעות.

מה אני עושה?

טקסטים מקנים זהות אישית ועסקית, טקסטים מסייעים בשיווק ומיתוג, טקסטים מעניקים מידע או עצות וטקסטים יכולים להיות גם ספרים שלמים המספרים היסטוריה וסיפורו של מקום, אדם או ארגון.

עם ניסיון של יותר מעשרים שנה בכתיבה איכותית על כל סוגיה – עיתונות, ספרות, מאמרים מקצועיים, כתיבה עיונית וכתיבה שיווקית – בשפה רהוטה וקולחת, תוך יצירת קו לוגי זורם וביד בוטחת, אכתוב בעבורך את הטקסט המושלם המתאים במדויק לצרכיך ורצונותיך.

מפוסטים ברשתות החברתיות דרך כתיבת אתר, ממאמר מקצועי ועד למגזין, מניוזלטר ועד למדריך, מכתיבת אתר ועד לאלבום חברה מהודר – כל בעל עסק וכל ארגון זקוק לטקסטים איכותיים משלל סוגים.

בטרם אגש למלאכת הכתיבה נשוחח, אשאל שאלות, אלמד את אופיו של בית העסק והאדם שמאחוריו, את הצרכים הפרטניים הנחוצים לו ואוכל להציע את הטקסטים המדויקים המתאימים לו.

סוגי טקסטים מוצעים:

לחברה/ארגון/עסק:

שירותי הכתיבה המוצעים לבית העסק הם המגוונים והאיכותיים ביותר שאפשר למצוא בעולם הכתיבה:

 • כתיבת ניוזלטר או עלון חודשי או תקופתי
 • כתיבת מאמרים מקצועיים לפרסום באתרים או בכתבי עת מקצועיים
 • כתיבת כתבות שיווקיות או מגזיניות למגוון כלי תקשורת או להפצה עצמית
 • כתיבת מדריך מקצועי או תוכנייה
 • כתיבת תוכן לאתר החברה
 • כתיבת נאומים או הרצאות
 • כתיבה וניהול תכנים ברשתות החברתיות ובפרט בפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם
 • כתיבת ספר/אלבום חברה:

זוהי גולת הכותרת של עבודתי. זהו ספר חיוני לכל ארגון ולכל חברה המכבדת את עצמה ואת מורשתה. ספר חברה או אלבום חברה הוא ה"אני מאמין" של בית העסק. זהו ספר מהודר, עשיר בטקסטים, בצילומים ובעזרים גרפיים, ומספר את סיפורו של בית העסק מראשית ימיו דרך העשורים שחלפו ועד לימינו אלה ולעתיד שיבוא. הוא מאגד את קורותיה של החברה, את הרגעים שעיצבו אותה ואת ערכיה, את ההישגים, האתגרים, ההצלחות וכן, גם את האכזבות. זהו אלבום מרהיב הנעשה באהבה, במסירות וברגישות רבה, שאפשר להעניק כשי לעובדי החברה בעת פרישה או ביום הולדתם או ללקוחות חיוניים או אורחים אהובים. הפקת הספר נעשית בשיתוף צלם מקצועי ומעצבת ספרים מקצועית.  לפרטים נוספים >>>

לפרטים/משפחות:

 • כתיבת מאמרים מקצועיים
 • כתיבת נאומים והרצאות
 • כתיבה והפקה של ספר חיים –

האדם הוא תבנית נוף מולדתו, אמר המשורר, אבל האדם הוא גם מכלול חוויותיו, סיפוריו וזכרונותיו. את המכלול הזה ועוד אסייע לך להעלות מן הזכרון בעזרת סדרת מפגשים אישיים מוקלטים והעלאתם אל הכתב כסיפור חיים אישי, מרתק ומרגש. התוצאה המתקבלת היא ספר חיים מרהיב, ייחודי ואיכותי, הכתוב כיצירת פרוזה לכל דבר ועניין, בשפה רהוטה ועשירה, צבעונית וסוחפת. הספר משובץ בתמונות ומעוצב ברגישות ובמסירות בידי מעצבת ספרים מקצועית תוך הקפדה על כל פרט ופרט. לפרטים נוספים >>>

 • כתיבה והפקה של אלבום משפחתי –

משפחה היא הרבה מעבר לעץ שורשים. משפחה היא הרבה מעבר למתאם גנטי. משפחה היא סיפור – סיפור שמתחיל אי שם בעבר הרחוק, לפעמים מאות שנים אחורנית, ופעמים רבות גם במקום רחוק. זהו סיפור ייחודי, חד פעמי, שאין דומה לו. והסיפור הזה לא רק מאחד את כל בני המשפחה אלא גם תורם רבות לעיצוב דמותה של המשפחה, אופייה וערכיה. סיפורה של משפחה הוא סיפורה של הארץ הזאת, סיפורו של העם הזה, סיפורה של ההיסטוריה של כולנו. והוא תמיד סוחף ותמיד מרגש. הפקת אלבום משפחתי כוללת סדרת מפגשים עם בני המשפחה בהם יתועד הסיפור המשפחתי במלואו, איסוף תמונות ושאר עזרים ויזואליים, כתיבה ספרותית מרתקת ומרגשת, עיצוב מרהיב ומלא חיים והבאת הספר לדפוס בבית דפוס. זוהי מתנה נפלאה ומרגשת לכל אחד ואחת מבני המשפחה. לפרטים נוספים >>>