"כתיבתו של דורון ויכולתו לעצב סיפור מחומר גלם בסיסי מעוררת השתאות והערכה. יכולתו ללהטט בשפה ולספר את סיפורינו המשפחתי מאוסף של פרטי מידע ומקורות רבים משלבת כישרון רב, ידע וניסיון. ממליצים בחום!"
מיכל קורץ ודורי גז'בין
על עריכת ספר חיים לאביהם
"סיפורה של קהילת יהודי אתיופיה הוא סיפור מרתק על גולה, מסורת, אמונה, נחישות, הקרבה וגאולה. בזכות עריכתו המקצועית, הרגישה, החכמה והבוגרת של דורון, נוצר ספר איכותי ומרגש שהוא חוויית קריאה לכל אדם. דורון הוא איש מקצועי ובעל יכולות מיוחדות בעריכה. אני ממליץ עליו בחום לכל מי שמבקש שספרו יהיה מרגש ומופתי ולכל מלאכת עריכת טקסט איכותית".
אדיסו מאסלה
ח"כ לשעבר
"דורון הוא איש תקשורת מצטיין ומקצועי, בעל בגרות רבה, חוכמה, נסיון עשיר, מסירות לעבודה ולתחום, בעל תכונות בולטות של חברות, נאמנות, מקוריות ומקצועיות, נאמן לעקרונות ולערכים ובעל מוסר גבוה".
אורנה וגמן
דוברת, חברת החשמל
"דורון היה בשנים האחרונות עורך תוכן ועורך המגזינים שלנו. הוא ביצע את תפקידו במקצועיות רבה, בשעות עבודה רבות ומאומצות, במסירות ובנאמנות. הן מערכת עדיף והן לקוחות החברה מולם עבד דורון הביעו שביעות רצון גבוהה מהעבודה המשותפת עמו ושיבחו את יכולותיו האישיות והבין אישיות".
רועי ויינברגר
עורך ראשי, עדיף תקשורת
"כעיתונאי ותיק ואיש תקשורת רב הישגים, דורון בקיא מאוד ברזי עולם התקשורת והאקטואליה, יודע לייעץ היטב באופן מקצועי ואיכותי, מתנסח ומנסח בבהירות ובדייקנות ומצליח יפה לייצר אייטמים, כתבות וסיקור מוצלח של לקוחותיו. אני מאמין שכל גוף שישכור את שירותיו של דורון יזכה לאיש מקצוע מן השורה הראשונה, לייצוג תקשורתי איכותי וליעוץ נבון ומועיל".
אביהו האן
יו"ר 'הירוקים של חיפה'
"דורון הפליא בעריכה המדהימה, בחלוקת הפרקים ובכתיבת המידע על כותב הספר. אין מילים בפי להביע את הערכתי... תודה מקרב לב".
עצי קריס
משורר
"דורון הציע שירות מקצועי ענייני ומהיר בשונה מרבים! המון תודות".
שרה שלום
MMCIS